yükleniyor

Toplu E Mail Gönderimi

Toplu mail gönderimin, çoğunlukla, firmaların potansiyel müşterilerini ürünleri ya da hizmetleri konusunda e-mail aracılığı ile bilgilendirmeleridir. Diğer maillerden farklı olan yanı, tek tek değil, herkese aynı anda gönderilmiş olmasıdır.

Email Start One

650 TL. (Kdv Dahil) Aylık
1 Aylık Sınırsız Paket Türkçe Kontrol Paneli Günde Ortalama 180 Bin Gönderim Anlık Detaylı Raporlama Ücretsiz Teknik Destek 1 Adet Afiş Tasarımı Hediye
Satın Al

Email Eko 3

1700 TL. (Kdv Dahil) 3 Aylık
3 Aylık Sınırsız Paket Türkçe Kontrol Paneli Günde Ortalama 180 Bin Gönderim Ücretsiz 7 Milyon Email Data Anlık Detaylı Raporlama Ücretsiz Teknik Destek 3 Adet Afiş Tasarımı Hediye 1 Adet Alan adı ve Özel IP
Satın Al

Email Pro Kurumsal

5800 TL. (Kdv Dahil) Yıllık
1 Yıllık Sınırsız Paket Türkçe Kontrol Paneli Günde Ortalama 180 Bin Gönderim Ücretsiz 7 Milyon Email Data Anlık Detaylı Raporlama Ücretsiz Teknik Destek 15 Adet Afiş Tasarımı Hediye 1000 Ad. Kartvizit Hediye 1 Adet Alan adı ve Özel IP
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Toplu mail gönderimin, çoğunlukla, firmaların potansiyel müşterilerini ürünleri ya da hizmetleri konusunda e-mail aracılığı ile bilgilendirmeleridir. Diğer maillerden farklı olan yanı, tek tek değil, herkese aynı anda gönderilmiş olmasıdır. Normalde kullandığımız e-posta hizmetleri bize bu hizmeti sağlar. Ama bütün email adresleri herkes tarafından görünür. Bu durum firmaların gizlik politikasına uygun değildir. 

Toplu Mail Gönderim Hizmeti Nasıl Alınır?

Toplu email gönderme hizmeti, çağımızda, bir marketing yöntemi olarak öne çıkmaktadır. Çünkü günümüzde ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi daha kolay tanıtabilmeniz açısından toplu mail göndermek, bir gereklilik olarak görülmektedir. Bunun için, belirli bir sistem içerisinde email toplama işlemi yapılır. Toplanan emailler kategorilere ayrılır. Sonra bu e-mailler paket halinde kullanıcılara takdim edilir. 

Toplu mail gönderimleriniz için sayıyla ilgili bir sınırlama bulunmamaktadır. Yani istediğiniz kadar e-mail gönderebilirsiniz. Toplu e-mail gönderme hizmeti firmanız açısından avantajlı bir hizmettir. Yapmanız gereken tek şey, gönderdiğiniz maillerde, birtakım hususlara dikkat etmektir.

Etkileyici metinler ve görseller kullanarak göndereceğiniz bu toplu mailler, müşteri sayınızı artırmayı hedefler. Ulaşmanız gereken kitleyi belirleyip paketinizi aldıktan sonra, yüzlerce kişinin firmanızı ve firmanızın yaptığı hizmetleri tanımasını sağlamış olursunuz. Atölye Ajans yoluyla aldığınız toplu mail gönderim hizmeti şirketinizin pazarlama sistemi açısından, “iyi bir çözüm” olacaktır. 

Dikkat Edilmesi Gerekenler Hususlar Nelerdir ?

Göndermek istediğiniz e-bülten görsel ya da metin anlamında zayıf olmamalıdır. Yapılması gereken şey her ikisini de yarı yarıya tutmaktır. İçerisinde verdiğiniz linkin kırık olmamasına ve iç içe görseller kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Elinizdeki adreslerin gerçek kişilere ait olmasına ve güncel olduğuna emin olun. 

Gönderdiğiniz toplu maillerin, çok sayıda kişiye ulaşması hedeflendiğinden edindiğiniz sistemin problemsiz bir şekilde çalışabiliyor olması arttır. O nedenle bu hizmeti satın alacağınız servisin doğru bir seçim olmasına dikkat etmelisiniz. Toplu mail sisteminiz ara sıra hatalar verebilir. Bu hataların servis sağlayıcısı tarafından, profesyonelce çözülmelidir. 

Toplu Mail Gönderim Hizmetinin Avantajları Nelerdir ?

Firmanız için, toplu mail servisi kullanıyorsanız, diğer iletişim yöntemlerine göre çok daha az maliyetle, çok sayıda kişiye hızlı bir ulaşım sağlamış olursunuz. Oluşturmuş olduğunuz e-bültenlerle ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin tanıtımını yaparak çok sayıda kişiye ulaştırabilirsiniz. Oluşturduğunuz ilginç içerikleri arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Toplu mail gönderme işini çok kısa bir sürede gerçekleştirdiğiniz için zaman yönetimi açısından da başarılı bir seçim yapmış olursunuz.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!